DiGiCo SD11

V naší nabídce digitální konzole DiGiCo SD11.

 

 

DiGiCo SD11 výrazně převyšuje vše, co bylo až dosud možné od digitálních rackových nebo table top mixážních pultů dobře známého 19“ formátu očekávat. S SD11 je celý svět technologií DiGiCo na dosah ruky. Stává se zcela novým standardem pro všechny digitální mixážní pulty tohoto formátu.

SD11 jsou dva pulty v jednom – rackový mixpult, připravený k montáži do pevné instalace nebo touringového racku, a table top mixpult s elegantním vzhledem a postranními opěrkami, snadno zdvihnutelný a přenosný jedinou osobou, vždy připravený k akci. Velký 15” plnobarevný TFT LCD dotykový displej znamená, že můžete zapomenout na složité ovládání systémem „menu“, protože nic není člověku bližšího než pouhý dotek. Efekty, dynamika a equalizace mohou být na každý kanál přiřazeny ve zlomku sekundy, bez nutnosti hledání přes několik vrstev menu. Všechny významné funkce pultu mohou být ovládány buď fyzickými fadery, knoflíky enkodérů či podsvícenými, elektronicky popisovatelnými tlačítky nebo mohou být naprogramovány pod některé z uživatelských tlačítek Macro. Vlastní mix je prováděn dlouhými motorizovanými fadery (12 faderů, rychle přepínatelné banky), doplněnými sloupcovými LED stupnicemi s vysokým rozlišením. Velmi přesné, spolehlivé a uživatelsky přiřaditelné kanálové fadery mají hmatníky citlivé na dotek, což poskytuje ještě intuitivnější ovládání. SD11 má stejné A/D a D/A převodníky jako všechny pulty série SD. Identický je i Stealth Digital Processing™, nyní třetí generace, a s plovoucí desetinnou čárkou pracující Super FPGA technologie, zajišťující lepší headroom, dynamický rozsah a celkovou kvalitu audio signálu. Výsledkem je, i přes malé rozměry SD11, stejně příjemný, přesný a čistý zvuk, jaký dobře znají všichni uživatelé pultů SD7, SD8, SD9 a SD10. To znamená, že můžete vedle jakéhokoliv většího pultu série SD, například na pozici FOH, zapojit pult SD11, který poskytuje stejnou zvukovou kvalitu i většinu stejných funkcí, a použít jej pro monitoring nebo nahrávání na externí zařízení přes rozhraní MADI. Jako všechny pulty DiGiCo je i SD11 mnohem víc než jen pult – je konstruován tak, aby tvořil nedílnou součást kompletního digitálního mixážního systému. Spolu s I/O rackem DiGiCo D-Rack se SD11 stává komplexním systémem (mixážní pult, pódiové digitální rozhraní, vícežilový digitální kabel CAT5E), schopným zaznamenat do Vašeho oblíbeného vícestopého software nebo DAW až 56 stop současně. SD11 je, opět jako všechny mixážní pulty série SD, také WSG Ready. Připojíte-li nový DiGiCo SoundGrid modul osazený do Vaší konzole SD11 k externímu PC serveru, získáte okamžitý přístup až k 16 nízkolatenčním procesorovým stereo rackům Waves, zcela integrovaným do ovládacího prostředí SD11. Po zaregistrování je možné používat i kolekci pluginů TDM. Na zadním panelu SD11 je k dispozici 16 vstupů Mic, 8 výstupů Line a 2 Mono AES I/O. Dále je zde port CAT5E pro připojení I/O racku D-Rack, který nabízí dalších 32 vstupů Mic a 16 linkových výstupů. Kromě audio vstupů a výstupů jsou na zadním panelu ještě rozhraní MADI, GPI, GPO, MIDI, výstup pro externí monitor, I/O Word Clock, port Ethernet pro dálkové ovládání nebo připojení do sítě a USB port pro přenos souborů a zálohování session.

 

Základní charakteristika

- Desktopový pult s možností montáže do 19“ racku

- FPGA digitální audio technologie

- 16 mikrofonních vstupů s předzesilovačem, 8 linkových výstupů a 2 mono AES I/O

- Možnost připojení k D-Racku kabelem CAT5

- 32 mikrofonních vstupů a až 16 výstupů

- MADI port, GPI/O, MIDI, výstup pro monitor, World Clock I/O, port Ethernet pro vzdálené ovládání pultu a networking, USB port pro změnu souborů a zálohování

- 32 vstupních kanálů s plným procesingem, 8 z nich může být konfigurováno jako Full Flexi

- 12 Flexi sběrnic, které mohou býti konfigurovány jako mono nebo stereo (12 stereo = 24 mono sběrnic)

- Extra stereo nebo LCR Master sběrnice a výstupní matrix 8x8

- Neomezený počet Snapshotů – ukládání/vyvolání - Vložitelné Stealth stereo FX a 12 grafických EQ